Team

Maak kennis met ons team

Hulp nodig bij jouw groei? Ontmoet de online marketing specialisten.

Anouk

Online marketing

anouk@consigo.nl

Consigo online marketeer Guido

Guido

Online marketing

guido@consigo.nl

Gwen

Gwen

Contentmarketing

gwen@consigo.nl

Consigo online marketeer Jurgen

Jurgen

Online strategie

jurgen@consigo.nl

Consigo marketeer Rick

Rick

Online marketing

rick@consigo.nl

Consigo marketeer Timo

Timo

Online marketing

timo@consigo.nl

Consigo marketeer William

William

Zoekmachine marketing

william@consigo.nl

Van strategie tot optimalisatie. Onze specialisten helpen jou groeien door resultaatgerichte online marketing.