Team

Maak kennis met ons team

Hulp nodig bij jouw groei? Ontmoet de online marketing specialisten.

Van strategie tot optimalisatie. Onze specialisten helpen jou groeien door resultaatgerichte online marketing.

Anouk

Online marketing

anouk@consigo.nl

Jurgen

Online strategie

jurgen@consigo.nl

Lotte

Online marketing

lotte@consigo.nl

Pascal

Online marketing

pascal@consigo.nl

Timo

Online marketing

timo@consigo.nl

William

Zoekmachine marketing

william@consigo.nl

Consigo-team-Ilja

Ilja

Contentmarketing

ilja@consigo.nl